Dane kontaktowe

Opera Śląska

ul. Moniuszki 21-23
41-902 Bytom
NIP: 626-034-10-20

E: kancelaria@opera-slaska.pl

Dyrekcja i kierownictwo

DYREKTOR
Łukasz Goik

ASYSTENTKA DYREKTORA
Katarzyna Dziewięcka
T: 32 396 68 56 | F: 32 281 43 35 | E: kancelaria@opera-slaska.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Anna Greń
T: 32 396 68 84 | E: agren@opera-slaska.pl

Biuro obsługi widza

KIEROWNIK BIURA OBSŁUGI WIDZA
Magdalena Molska
T: 32 396 68 53 | E: bow@opera-slaska.pl

 

Kasa biletowa

KASJER BILETOWY
Dominik Tyrala, Natalia Szweda
Poniedziałek: 8.00 - 16.00.
Wtorek: sobota 10.00 - 18.00.
Niedziela: 2h przed spektaklem.
T: 32 396 68 15 | 32 396 68 77 | E: kasa@opera-slaska.pl

Dział marketingu

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU
Anna Włodarczyk
T: 32 39 66 711 | E: awlodarczyk@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Grażyna Konieczna
T: 32 39 66 808 | E: gkonieczna@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Maciej Poloczek
T: 32 39 66 808 | E: mpoloczek@opera-slaska.pl

Dział impresariatu

KIEROWNIK DZIAŁU IMPRESARIATU
Beata Szweda
M: 501 350 113 | E: bszweda@opera-slaska.pl

Dział koordynacji pracy artystycznej

KIEROWNIK KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Ewa Nowak
T: 32 396 68 65 | E: koordynacja@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Katarzyna Szubert
T: 32 396 68 79 | E: koordynacja@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KOORDYNACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ
Małgorzata Gadula
T: 32 396 68 79 | E: koordynacja@opera-slaska.pl

Dział techniczny

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
Adam Mankiewicz
T: 32 396 68 09 | M: 503 150 531 | E: techniczny@opera-slaska.pl

Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO
Dagmara Walkowicz-Goleśny
T: 32 396 68 09 | E: dwalkowicz@opera-slaska.pl

REFERENT DS. TECHNICZNYCH
Barbara Puszczewicz
T: 32 396 68 39 | E: techniczny2@opera-slaska.pl

Dział administracyjny

Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU ADMINISTRACYJNEGO
Krzysztof Pyka
T: 32 396 68 88 | E: kpyka@opera-slaska.pl

STARSZY REFERENT - INTENDENT
Małgorzata Lach
T: 32 396 68 889 | E: mkuca@opera-slaska.pl

Dział kadr

KIEROWNIK DZIAŁU KADR
Krystyna Trefon
T: 32 396 68 21 | E: kadry@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KADR I SPRAW SOCJALNYCH
Iza Kosińska
T: 32 396 68 80 | E: kadry2@opera-slaska.pl

Dział księgowości

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Anna Greń
T: 32 396 68 84 | E: agren@opera-slaska.pl

Z-CA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ
Beata Solik
T: 32 396 68 51 | E: finanse@opera-slaska.pl

STARSZA KKSIĘGOWA
Małgorzata Tomczak
T: 32 396 68 51 | E: mtomczak@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH
Agnieszka Kubik
T: 32 396 68 05 | E: agnieszka.kubik@opera-slaska.pl

STARSZY KSIĘGOWY
Robert Cichocki
T: 32 396 68 05 | E: finanse@opera-slaska.pl

Dział finansowy

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWEGO
Zofia Juszczyk
T: 32 396 68 07

SPECJALISTA DS. PŁAC
Lida Rachmanberdijewa
T: 32 396 68 06 | E: finanse@opera-slaska.pl

SPECJALISTA DS. PODATKÓW
Marianna Leśnikowska
T: 32 396 68 07 | E: finanse@opera-slaska.pl

Dział transportu

KIEROWNIK TRANSPORTU
Bartłomiej Muc
T: 32 396 68 56 | E: transport@opera-slaska.pl

Wynajmy

KOORDYNATOR DS. WYNAJMÓW
Monika Kopicka
M: 660 669 444 | E: mkopicka@opera-slaska.pl

Edukacja

Magdalena Molska
M: 503 165 654 | E: edukacja@opera-slaska.pl

Zespół ds. BHP i P.POŻ

SPECJALISTA DS. BHP
Eligiusz Zymella
T: 32 396 68 33 | E: bhp@opera-slaska.pl

Magazyn kostiumów

KIEROWNIK MAGAZYNU KOSTIUMÓW
Grażyna Kądziela
T: 32 396 68 37 | E: magazyn-kost@opera-slaska.pl

MAGAZYNIER
Ewa Kocot
T: 32 396 68 37 | E: magazyn-kost@opera-slaska.pl

Portiernia główna

T: 32 396 68 03

Dział prawno-organizacyjny i kontroli wewnętrznej

KIEROWNIK DZIAŁU PRAWNO-ORGANIZACYJNEGO I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Agnieszka Wiejak
T: 32 396 68 04 | E: awiejak@opera-slaska.pl

REFERENT DZIAŁU PRAWNO-ORGANIZACYJNEGO I KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Dagmara Juszczyszyn
T: 32 396 68 13 | E: djuszczyszyn@opera-slaska.pl

Dział zaopatrzenia

KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA
Przemysław Krzemiński
T: 32 396 68 63 | E: pkrzeminski@opera-slaska.pl